Firemní právník

Pracovní pozice: Firemní právník
Úroveň pozice: specialist
Jazyk: Angličtina
Město: Praha
Země: Česká Republika

Co požadujeme:

Praxi v rozmezí 3 – 5 let in-house nebo advokátní kancelář, generalista, vynikající angličtina, ochota se dále učit a profesně rozvíjet

Na této pozici bude spolupracovat se seniorním kolegou. Náplní Vaší práce bude podpora byznysu společnosti po právní stránce, příprava a kontrola obchodních smluv, pracovní právo, licence a patenty, účast na mezinárodních právních projektech společnosti v rámci EU a právní podpora výrobních závodů.

Hledáme právníka s ukončeným právním VŠ vzděláním; advokátní zkoušky, stejně jako praxe v oblasti farmacie, jsou výhodou. Nutným předpokladem je ochota se dále rozvíjet a učit, přátelský, ochotný a prozákaznický přístup k řešení právních záležitostí společnosti, odpovědnost, pracovitost a velice dobrá znalost anglického jazyka (většina komunikace a dokumentů v anglickém jazyce).

Co nabízíme:

Nabízíme Vám příležitost k dalšímu rozvoji, odpovídající platové ohodnocení a velice dobré zázemí společnosti a přátelský tým. Nabízíme především pestrou, rozmanitou skladbu práce a možnost propojit se s byznysovou částí společnosti.

Projekt vede senior konzultant David Petrů: david.petru(zavináč) hill-woltron.cz

Popis:

Zašlete nám životopis

Formulář životopis
Přesuňte soubor nebo kliknutím vyberte soubor. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB
Vložte prosím soubor ve formátu .PDF nebo .DOCX
Přesuňte soubor nebo kliknutím vyberte soubor. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB
Vložte prosím soubor ve formátu .PDF nebo .DOCX