Náš tým a hodnoty

Jsme zkušení konzultanti, kterým dělá radost pomáhat v oblasti HR.

Poskytujeme kvalitní poradenské služby především v oblasti executive search, měření rozvojového potenciálu a hodnocení kompetencí (AC/DC, 360° zpětná vazba) nebo outplacementu.

Klienty na českém trhu podporujeme od roku 1993.

David

David Petrů - Managing Director

Svoji kariéru konzultanta v oblasti HR nastartoval David v roce 2002, do společnosti HILL Woltron nastoupil v roce 2006. V současné době je odpovědný za řízení poboček v České republice a na Slovensku, vede také mezinárodní projekty společnosti. Ve své práci se zaměřuje především na klienty z oblasti průmyslu, retailu a bankovnictví. Věnuje se executive search projektům, 360 stupňové zpětné vazbě a outplacementu. Vystudoval VŠE v Praze, obor podniková ekonomika a sociologie.

David hovoří česky, anglicky a německy.

Monika

Monika Žampachová - Senior Consultant, Psychologist

Jako konzultantka v oblasti náboru, rozvoje a outplacementu působí Monika od roku 2005. Ve své praxi se zaměřuje především na Executive search, přípravu a realizaci Assessment a Development center, stejně jako na poradenství v oblasti kariérního růstu. Je absolventkou katedry jednooborové psychologie Filosofické fakulty Univerzity Karlovy se specializací na pracovní psychologii. Prošla také výcvikem skupinové terapie s důrazem na Gestalt.

Honza

Jan Klindera - Senior Consultant

Jan nabízí mnohaletou praxi především v oblastech Executive search, HRM a vnější i vnitřní komunikace. Během ní nastavoval a vedl strategie pro domácí i mezinárodní klienty, aktivně se podílel také na jejich realizaci. Získal tak velmi dobré znalosti v oblasti nástrojů a postupů, které úspěšně využíval při dlouhodobé spolupráci i na samostatných projektech. V současnosti dokončuje pětiletý psychodynamický psychoterapeutický výcvik.

Jan kromě češtiny mluví také německy a anglicky.

Naše filozofie

Věříme, že lidé, kteří správně rozvíjí svůj potenciál, mohou změnit organizaci i společnost. Každý člověk, tým, i firma je jedinečná a může mnoho nabídnout.

Pomáháme objevovat a rozvíjet možnosti, hledáme správný prostor pro růst. To nám dává smysl. Zakládáme si na efektivní spolupráci i lidském přístupu. A jdeme tak hluboko, jak je to možné.

david-petru (1)

David

Už v dětství jsem miloval hledání pokladů. Nyní v tom při své práci pokračuji. Vynikající top manažer je pro firmu našeho klienta pokladem!

Ozvěte se nám Ozvěte se nám

Ozvěte se nám