Koučink

Všichni máme své silné a slabé stránky – oblasti, na kterých potřebujeme zapracovat, abychom se mohli ve své kariéře posunout dál. Identifikace našich rozvojových oblastí bývá mnohdy obtížná. V rámci individuálního koučování získáte užitečný náhled na to, kde se právě nacházíte a jakým směrem a jak se můžete vydat.

Naši odborníci dokáží jasně určit, co který člověk potřebuje rozvíjet a navrhnout každému individuální plán, jak dosáhnout ještě většího úspěchu. V rámci koučování pracujeme vždy individuálně dle aktuálních potřeb, ať už chcete zlepšit manažerské dovednosti, připravit se na hledání nové práce, nebo třeba zlepšit komunikaci a vztahy s druhými.

Najděte si s námi svojí vlastní cestu!

 

ludmila-svatosova (1)

Ludmila

Na koučování mě baví možnost provázet klienty změnou, kterou si přejí. Často se setkávám s lidmi, kteří se snaží dosáhnout nějakého cíle, který může být z oblasti pracovního i osobního života, ale jejich motivace kolísá a postupem času se cíl stává z jejich pohledu nedosažitelným. Při koučování, což je sled cca 5 až 10 setkání, pracujeme s klientem společně a hledáme takové cesty, které jej dovedou tam, kde chce být. Je fascinující sledovat a podporovat drobné kroky mých klientů, díky nimž postupně naplňují své velké cíle.

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám