Individual career counseling

Maybe you’re wondering whether you’re headed in the right direction in your career or maybe you would like some change.

I want to know more- individual career consulting

Maybe you’re wondering whether you’re headed in the right direction in your career or maybe you would like some change. Such steps aren’t always easy and it is important to carefully consider them.

During the career consulting we’ll go through your options and offer valuable advices, which are based on long-time experiences in a HR field and knowledge of the labour market.

The whole programme, its length and extent we’ll prepare and tailor according to your needs.

 

Reference účastníka individuálního poradenství

Společnost HILL jsem si vybrala díky jejich zkušenostem a velmi příjemnému jednání hned od počátku našeho kontaktu. Potřebovala jsem poradit, jaké mám vlastně předpoklady a kam se dál ubírat. Přínosem pro mě byly stoprocentně osobnostní testy a následné rozebrání výsledků. Ludmila, která mě provázela celým programem, je velice sympatický člověk. Probrala se mnou mé výsledky a zodpověděla mé otázky. Zaměřily jsme se na to, co by pro mě bylo vhodné a na čem bych měla do budoucna pracovat. Velmi přínosné byly také "domácí úkoly", které jsem dostávala - většinou na zamyšlení nad sebou samotnou a přímo mě dělané na míru. Oceňovala jsem, že Ludmila dokázala správně vycítit, co mi dělá starosti. Co se týká domluvy a komunikace, tak nemám jediné výhrady, sezení probíhala přátelskou formou, cítila jsem se velmi dobře. Další skutečnost, která mě velmi mile překvapila, byla naše další komunikace i po skončení našich setkání - dodnes zůstáváme v kontaktu a Ludmila se i nadále zajímá o to, jak jsem pokročila ve svém životě, co právě dělám atd. (a to už uběhlo cca půl roku). Díky HILL jsem si uvědomila spoustu věcí, dozvěděla se velkou hromadu skutečností o mě samotné, čeho všeho jsem vlastně schopná...prostě věci, které mi nikdy nikdo neřekl. Děkuji za pomoc HILLu!

Let us know Let us know

Contact us